Osoby reprezentujące lub związane z organizacjami członkowskimi Federacji, które pracują w gremiach opiniodawczo-doradczych.
1. EWA GROBELSKA (Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci Niepełnosprawnych „DAJ SZANSĘ”)
- Komitet Monitorujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2013-2020
- Powiatowa Społeczna Rada do spraw Osób Niepełnosprawnych w Toruniu, kadencja 2020-2023
2. ANDRZEJ MACZASSEK (Jestem Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Osobom Potrzebującym Wsparcia)
- Powiatowa Społeczna Rada do spraw Osób Niepełnosprawnych w Toruniu, kadencja 2020-2023
3. MAŁGORZATA KOWALSKA (CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne)
- Rada Zatrudnienia Socjalnego II kadencji (2019-2022)
- Komitet Akredytacyjny III kadencji przy Ministrze Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
- Powiatowa Rada Rynku Pracy dla Miasta Torunia, kadencja 2019-2023
4. JANUSZ WIŚNIEWSKI (Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych)
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia kadencji 2020-2022
5. JOANNA DANICKA (CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne)
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia kadencji 2020-2022
6. KATARZYNA GUCAJTIS (Fundacja Światło)
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia kadencji 2020-2022
7. EWA KLUSZCZYŃSKA (Pomorska Fundacja Rozwoju, Kultury i Sztuki)
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia kadencji 2020-2022
8. ANNA ŚWITOŃ (Fundacja na rzecz integracji międzypokoleniowej i dobrego życia seniorów „Łączymy Pokolenia”)
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia kadencji 2020-2022
9. BARTOSZ PADUCH (Fundacja Arkadia)
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Torunia kadencji 2020-2022
10. JAN M. GRABOWSKI (Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych)
- Komitet Monitorujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2013-2020
11. MARTA HEWELT (Fundacja Arkadia)
- Zespołu ds. osób niepełnosprawnych przy Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego
- Sejmik Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego V kadencja na lata 2019-2021
12. MAŁGORZATA GRODZICKA (Rypińskie Stowarzyszenie Inicjatywa)
- Sejmik Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego V kadencja na lata 2019-2021
13. IWONA BORKOWSKA(Stowarzyszenie GINEKA)
- Powiatowa Rada Rynku Pracy w Bydgoszczy, kadencja 2019-2023
- Regionalny Komitet Ekonomii Społecznej
14. KATARZYNA BROŻEK (Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej)
- Rada Seniorów Miasta Torunia, kadencja 2019-2023
15. JADWIGA SZYSZKOWSKA-JANKOWSKA (Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych SUBICERE)
- Powiatowa Społeczna Rada ds. osób niepełnosprawnych w Radziejowie, kadencja 2019-2023
16. ELŻBIETA WYSOCKA (Stowarzyszenie Rozwoju Solca Kujawskiego)
- Komitet Monitorujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2013-2020
- Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego
17. TOMASZ DOMINIAK (Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych SUBICERE)
- Komitet Monitorujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2013-2020
18. ŁUKASZ BRONISZEWSKI (Fundacja Stabilo)
- Komitet Monitorujący Program Polska Cyfrowa na lata 2014-2020
- Regionalny Komitet Ekonomii Społecznej
- Zespół ds. monitoringu, ewaluacji i aktualizacji Planu Adaptacji Miasta Torunia do zmian klimatu do roku 2030
19. SŁAWOMIR BAKALARZ (Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży)
- Regionalny Komitet Ekonomii Społecznej
- Zespół ds. Gwarancji dla Młodzieży
20. AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA (Stowarzyszenie Młode Dęby)
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Mogileńskiego
- Rada Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Żnińskiego
21. ANNA LESZCZYŃSKA (Fundacja Kaktus)
- Komitet Monitorujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2013-2020