Aktualności

2021-06-15 Śniadania pozarządowe (jakby) na nowo

W związku z niwelowaniem zakresu obostrzeń zapobiegających COVID-19 w Federacji wracamy do śniadań pozarządowych. Przez wiele minionych tygodni spotykaliśmy się na śniadaniach „zdalnych”, a od tego tygodnia możemy organizować je w formule, która jeszcze półtora roku temu wydawała się nie do zastąpienia.

Od listopada 2019 roku w Federacji mamy stały termin i miejsce, w którym możliwe jest spotkanie i rozmowa w pozarządowej grupie – stała płaszczyzna kontaktu, inspiracji i integracji, zapewniająca koleżeńską atmosferę. W każdy „roboczy” czwartek spotykamy się na śniadaniu pozarządowym.
Z uwagi na ograniczenia wynikające z obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa od wielu miesięcy musieliśmy organizować śniadania "przy komputerach", czyli w formule zdalnej. Mimo takiej formy, spotkania te cieszyły się popularnością i spełniały swoją rolę. Uczestnikami śniadań jest od kilku do kilkunastu osób, część z tych spotkań związana jest z konkretnym tematem, ale większość z nich służy omawianiu bieżących zdarzeń i potrzeb. Teraz, od czwartku 17 czerwca br. wracamy do spotkań bezpośrednich.