Rozeznanie rynku: Poczęstunek na spotkaniach (1/2.19/2016)

1 paź 2016

Przez najbliższe osiem miesięcy zorganizujemy 25 spotkań dla uczestników naszego projektu „Dobre konsultacje, dobry plan”. Zapraszamy podmioty ekonomii społecznej (min. organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, spółki non-profit) do złożenia wyceny usługi zapewnienia poczęstunku na tych spotkaniach.

Projekt „Dobre konsultacje, dobry plan” jest realizowany przez Federację i Fundację Stabilo ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Przedsięwzięcie służy włączaniu mieszkańców gmin w konsultacje społeczne lokalnych inwestycji (planów i studiów zagospodarowania przestrzennego). Jednym z zadań projektu jest przygotowanie gmin do prowadzenia konsultacji, a dalej wsparcie ich grantem na realizację tych konsultacji.

Od połowy października 2016 do czerwca 2017 roku w 25 gminach wybranych do udziału w projekcie odbędą się spotkania organizacyjno-wprowadzające. Podczas tych spotkań chcemy dla uczestników zapewnić poczęstunek (w ramach przerw kawowych). Dlatego szukamy podmiotów ekonomii społecznej, które są w stanie podjąć się tego zadania.

Od dziś do 10 października br. czekamy na wyceny usługi – szczegóły tego co jest do zrobienia opisaliśmy w załączniku poniżej. Wycenę – koszt brutto poczęstunku wyliczony na 1 osobę – prosimy przesyłać mailem na adres federacja@federacja-ngo.pl.

Szczegółowy opis zapytania: Zapewnienie poczęstunku w trakcie spotkań (1/2.19/2016) >>>

Informacja o rozstrzygnięciu zapytania [13 października 2016 roku]

W trakcie trwania procedury rozeznania do Federacji wpłynęły trzy wyceny. W oparciu o nadesłane wyceny stwierdzono, że koszt brutto zapewnienia poczęstunku dla 1 osoby przy wskazanych w zapytaniu parametrach wynosi od 13,00 zł brutto do 29,95 zł brutto. Usługa zostanie zlecona Oferentowi, który złożył najniższą ofertę cenową (cena była jedynym kryterium wyceny i porównania ofert).
Wynik postępowania wraz ze wskazaniem ofert i ich parametrów >>>