Medal Prezydenta RP dla wiceprezes zarządu Federacji

2 cze 2022

Wiceprezes zarządu Federacji Elżbieta Wysocka otrzymała Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości "POLONIA REDIVIVA" przyznany przez Prezydenta RP.

Okazją do uroczystości w Pałacu Prezydenckim była uroczystość z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego - Medal Sstulecia Odzyskanej Niepodległości jest odznaczeniem państwowym przyznawanym osobom zasłużonym w działalności lokalnej oraz na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce. Elżbieta Wysocka działa na rzecz lokalnej społeczności i na rzecz organizacji pozarządowych nie tylko w prowadzonym przez nią Stowarzyszeniu Rozwoju Solca Kujawskiego i w Federacji, ale także drugą kadencję jako radna powiatu bydgoskiego. W Federacji Elżbieta Wysocka uczestniczy w pracach zarządu od 2016 roku, angażując się szczególnie w działania na rzecz udziału organizacji pozarządowych w procesach stanowienia prawa oraz na rzecz wspólpracy ponadnarodowej organizacji pozarządowych.

Serdecznie gratulujemy!