Konkurs dla organizacji „Wolontariat w akcji”

25 maj 2012

Ogłaszamy konkurs dla organizacji pozarządowych „Wolontariat w akcji”, którego tematem przewodnim jest jakość współpracy organizacji z wolontariuszami. Do wygrania trzy nagrody po 1.300,00 zł, a zgłoszenia przyjmujemy do 18 czerwca 2012 roku.

W konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe działające na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, które współpracują z wolontariuszami. Przedmiotem oceny jest jakość działań realizowanych przez organizację we współpracy z wolontariuszami (w tym zrealizowane przedsięwzięcia, przygotowanie organizacji i wolontariuszy do współpracy oraz opinie wolontariuszy).Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć do dnia 18 czerwca 2012 roku (decyduje data wpływu) kompletną aplikację konkursową, która składa się dwóch formularzy do pobrania poniżej.Na laureatów konkursu czekają trzy atrakcyjne nagrody pieniężne w wysokości 1.300,00 zł każda. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas XIII Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego (26 czerwca w Bydgoszczy).

Konkurs jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.DO POBRANIA: