Aktualności

2017-11-06 Organizacje organizacjom – jak rozwijać nasze NGO (spotkanie)

Organizacje pozarządowe mają niewiele możliwości wspólnych spotkań, na których mogą wymieniać się doświadczeniami z funkcjonowania organizacji czy radzenia sobie z trudnościami w codziennych działaniach. Dlatego... zapraszamy na dwa takie spotkania – w Bydgoszczy i w Toruniu.

Każde ze spotkań adresowane jest do osób zaangażowanych w działalność pozarządową, które szukają pomysłów na rozwój organizacji, na budowanie zespołowej odpowiedzialności za organizację, na włączenie w działania organizacji większej liczby osób. Spotkania moderować będą liderki kujawsko-pomorskich NGO związanych z Federacją, które podzielą się doświadczeniami samooceny organizacji i wpływu samooceny na działalność ich NGO (samoocena to nieskomplikowane rozwiązanie, które można zastosować w każdej organizacji bez względu na jej rodzaj i wielkość).
Spotkania trwają od 10:00 do 15:00, a poza ciekawą tematyką i okazją do dyskusji zapewniamy także materiały szkoleniowe oraz poczęstunek (lunch).

Spotkania odbędą się:
* w Bydgoszczy – 21 listopada 2017 roku w siedzibie Fundacji Wiatrak przy ul. Bołtucia 7
[tu zapiszesz się na spotkanie w Bydgoszczy >>]
* w Toruniu – 24 listopada 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim przy Placu Teatralnym 2
[tu zapiszesz się na spotkanie w Toruniu >>]

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby zaangażowane w działania organizacji pozarządowych – liderów, członków, pracowników i wolontariuszy. Warunkiem udziału jest wypełnienia zgłoszenia (link powyżej). Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 


Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków
Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.