Aktualności

2020-01-03 O tym jak współpracujemy, czyli pierwszy film o Federacji

Na początku Nowego Roku zachęcamy do… bliższego poznania Federacji. I to wyjątkowo nie dzięki działaniom, które realizujemy, ale dzięki filmom, które powstały w ostatnich tygodniach i w których reprezentantki i reprezentanci naszych organizacji członkowskich opowiadają o Federacji, o tym jak współpracujemy, jak rzecznikujemy, jak budujemy wzajemne zaufanie.

Dzięki środkom na rozwój Federacji pozyskanym z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) przygotowaliśmy trzy filmy o Federacji, z których jeden opowiada o współpracy organizacji członkowskich i o korzyściach z przynależności do Federacji, drugi o naszym zaangażowaniu rzeczniczym i konsultacyjnym na rzecz III sektora i rozwijania postaw obywatelskich, a trzeci o roli Federacji w środowisku pozarządowym. Filmy mają swoje „premiery” co kilka dni. Pierwszy z nich jest już dostępny na naszym fanpage’u na Facebooku i na naszym kanale na Youtube.

 

Film „Wspólne decydowanie, trudne wyzwania” ma też swoją wersję skróconą:

 


A dla wszystkich filmów przygotowaliśmy dodatkową "zapowiedź", którą upowszechnialiśmy jeszcze w grudniu 2019:

 

Zapraszamy do śledzenia nas na Facebookuna kanale na Youtube. Niebawem zamieścimy kolejne z przygotowanych filmów i chcemy podzielić się nimi ze wszystkimi zainteresowanymi działalnością społeczną i rozwojem III sektora.