Forum Dobrego Prawa

• Layout
    • Font

Rozpoczął pracę Zespół monitorujący adaptację Torunia do zmian klimatu

7 sierpnia zainaugurował trzyletnią kadencję Zespół ds. monitoringu, ewaluacji i aktualizacji Planu Adaptacji Miasta Torunia do zmian klimatu do roku 2030.

W skład Zespołu wchodzi 21 osób, a wśród nich przedstawiciele toruńskich organizacji pozarządowych: Monika Krause ze Stowarzyszenia Tilia oraz Łukasz Broniszewski z Fundacji Stabilo, a także Joanna Suchomska z Pracowni Zrównoważonego Rozwoju.

Informacja prasowa na stronie miejskiej dostępna jest tutaj->>.

data publikacji: 13.08.2020

Spotkanie toruńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

We wtorek 21 lipca odbyło się posiedzenie RDPP Miasta Torunia (w formie zdalnej).  Rozmawiano o konsultacjach Programu Współpracy na rok 2021 oraz Regulaminie Pracy Rady.

Kolejny termin spotkania Rady to 4 sierpnia o godz. 10.00 (zdalnie).

data publikacji: 22.07.2020

Nowy skład Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Mogileńskiego

Na kadencję 2020-2023 wybrano 10 osób, spośród których sześc reprezentuje organizacje pozarządowe. Z treścią uchwały można zapoznać się tutaj->>.

Rada na bieżąco dokumentuje swoją działalność, zaś zakładka ->> dedykowana organizacjom pozarządowym, dostępna na stronie głównej powiatu, należy do jednej z najlepiej prowadzonych.

data publikacji: 16.07.2020

***************************************************

Znamy przedstawicieli III sektora w Radzie Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy

Na kadencję 2020-2023 wybrano następujące osoby:

1. Krzysztof Badowski (Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka”)
  2. Paweł Górny (Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych w Bydgoszczy)
  3. Adam Jaworski (Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Potrzebującym „Dzięki Wam”)
  4. Beata Kobus (Chorągiew Kujawsko- Pomorska Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Bydgoszcz-Miasto)
  5. Anna Osińska (Stowarzyszenie Działań Artystycznych)
  6. Halina Owsiannikow (Stowarzyszenie Feliks)
  7. Krzysztof Rębacz (Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża)
  8. Małgorzata Stawicka (Fundacja Nasza tradycja-nasza przyszłość).

Więcej informacji na temat Rady można znaleźć tutaj->>>.

data publikacji: 26.06.2020

***************************************************

Aby zapoznać się ze starszymi informacjami kliknij TUTAJ->>.